Komunikat Kapituły Odznaczenia Meritus Pro Medicis dotyczące wyznaczenia terminu najbliższego i ostatniego w kadencji posiedzenia Kapituły.

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,

z uwagi na sytuację wywołaną pandemią Covid-19 oraz dramatycznie rosnącą liczbę zakażeń i zgonów w ostatnim kwartale ubiegłego roku, na podstawie uchwały nr 167/21/P-VIII Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej w sprawie organizacji posiedzeń Naczelnej Rady Lekarskiej oraz komisji, zespołów, ośrodków i innych ciał doradczych w związku z falą epidemii SARS-CoV-2 z dn. 2 grudnia 2021 r. posiedzenie Kapituły Odznaczenia zaplanowane w grudniu 2021 r. zostało odwołane.

Uprzejmie informuję, że najbliższe oraz ostatnie posiedzenie Kapituły Odznaczenia Meritus Pro Medicis VIII kadencji odbędzie się 7 kwietnia 2022 r. Na posiedzeniu tym rozpatrzone zostaną wszystkie wnioski o Odznaczenie, które wpłynęły do Naczelnej Izby Lekarskiej w terminie do 24 listopada 2021 r. (nie trzeba składać ich ponownie).

Niezależnie od powyższego do dnia 23 marca 2022 r. członkowie oraz organy izb lekarskich mogą zgłaszać kandydatury osób, które w sposób szczególny zasłużyły się dla samorządu lekarzy i lekarzy dentystów oraz w Państwa ocenie zasługują na Odznaczenie – wnioski te zostaną rozpatrzone 7 kwietnia 2022 r.

Wzory dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o przyznanie Odznaczenia Meritus Pro Medicis (Wniosek oraz List promocyjny) można pobrać na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej poświęconej działalności Kapituły Odznaczenia TUTAJ.

Wypełnione wnioski należy nadsyłać na adres: Naczelna Izba Lekarska, ul. Sobieskiego 110, 00-764 Warszawa z dopiskiem na kopercie Meritus Pro Medicis lub na adres poczty elektronicznej sekretariat@hipokrates.org.  

Dr hab. nauk med. Andrzej Wojnar, prof. NWSM
Kanclerz Kapituły Odznaczenia Meritus Pro Medicis

Źródło: nil.org.pl

fot. iStock

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij