Naczelna Rada Lekarska zgłosiła zastrzeżenie, że specyfiką leczenia stomatologicznego jest niepomiernie wyższy udział praktyk lekarskich niż dużych podmiotów.

Ponadto, tabele dla podmiotów leczniczych nie przystają do sposobu prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Agencja Taryfikacji postanowiła uzupełnić badanie kosztów o rozpisanie Ankiety wśród praktyk – indywidualnych i grupowych. Eksperci NRL współpracowali z Agencją w konstruowaniu elektronicznego formularza, który będzie aktywny od dnia 28 września.

Dane będzie trzeba przekazać  do 15 października br.

Przed wypełnieniem formularza konieczne będzie zapoznanie się z plikiem, w którym zawarty będzie zestaw oczekiwanych danych. Formularza bowiem nie można będzie zapisać częściowo do późniejszego uzupełnienia.

Z tytułu współpracy z Agencją w badaniu , na podstawie zał nr 7 Rozporządzenia MZ ws kryteriów oceny ofert przysługiwać będą w nadchodzącym postępowaniu konkursowym 2 pkt ofertowe. Warunkiem jest terminowe przekazanie danych.  

W dniach 6-7 października Agencja zorganizuje szkolenie, na którym zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości co do miejsca wpisania poszczególnych danych księgowych. 

Źródło: nil.org.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij