W ubiegłym roku firma stała się beneficjentem programu Go To Brand, stąd też na stronie głównej targów CEDE możemy zobaczyć logo Unii Europejskiej.
„Ekspansja międzynarodowa marki: CEDE Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych” to projekt realizowany przez organizatora targów CEDE firmę Exactus. W ubiegłym roku firma stała się beneficjentem programu Go To Brand, stąd też na stronie głównej targów CEDE możemy zobaczyć logo Unii Europejskiej.
Projekt w skrócie można podsumować: „Przedmiotem projektu jest realizacja działań promocyjnych marki produktowej CEDE – to jest najstarszej w Polsce wystawy w branży stomatologicznej organizowanej przez Exactus od 1991 r. Międzynarodową ekspansję marki CEDE zaplanowano w formie udziału Exactus jako wystawcy w 9 imprezach targowych organizowanych w krajach określonych jako rynki perspektywiczne tj.: Chiny, Korea Południowa, Singapur, Turcja, ZEA oraz w państwach europejskich tj. Niemcy, Hiszpania i Włochy. Udziału Exactus w wybranych targach pozwoli na realizację aktywnej promocji oferty wnioskodawcy oraz na rozwój współpracy firm z wybranych krajów zarówno z polskim rynkiem jak i z polskimi firmami.”
Jak wiemy obecna sytuacja uniemożliwia działanie, z uwagi za zakaz organizacji imprez masowych, ale jesień bieżącego roku zapowiada się bardzo aktywnie. Przypominamy, że targi CEDE odbędą się w tym roku w Łodzi w dniach 16-18 września.
Zachęcamy do śledzenia informacji na temat wydarzenia na stronie organizatora.