W ubiegłym roku firma stała się beneficjentem programu Go To Brand, stąd też na stronie głównej targów CEDE możemy zobaczyć logo Unii Europejskiej.

„Ekspansja międzynarodowa marki: CEDE Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych” to projekt realizowany przez organizatora targów CEDE firmę Exactus. W ubiegłym roku firma stała się beneficjentem programu Go To Brand, stąd też na stronie głównej targów CEDE możemy zobaczyć logo Unii Europejskiej.

Projekt w skrócie można podsumować: „Przedmiotem projektu jest realizacja działań promocyjnych marki produktowej CEDE – to jest najstarszej w Polsce wystawy w branży stomatologicznej organizowanej przez Exactus od 1991 r. Międzynarodową ekspansję marki CEDE zaplanowano w formie udziału Exactus jako wystawcy w 9 imprezach targowych organizowanych w krajach określonych jako rynki perspektywiczne tj.: Chiny, Korea Południowa, Singapur, Turcja, ZEA oraz w państwach europejskich tj. Niemcy, Hiszpania i Włochy. Udziału Exactus w wybranych targach pozwoli na realizację aktywnej promocji oferty wnioskodawcy oraz na rozwój współpracy firm z wybranych krajów zarówno z polskim rynkiem jak i z polskimi firmami.”

Jak wiemy obecna sytuacja uniemożliwia działanie, z uwagi za zakaz organizacji imprez masowych, ale jesień bieżącego roku zapowiada się bardzo aktywnie. Przypominamy, że targi CEDE odbędą się w tym roku w Łodzi w dniach 16-18 września.

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat wydarzenia na stronie organizatora.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij