Zapytaj eksperta – to akcja serwisu dentalmaster.pl zaplanowana na marzec dla wszystkich naszych czytelników i nie tylko!

Zapytaj eksperta – to akcja serwisu dentalmaster.pl zaplanowana na marzec dla wszystkich naszych czytelników i nie tylko!

ZADAJ PYTANIE JUŻ TERAZ

Zastanawiasz się jak usprawnić swoją pracę? Szukasz porad odnośnie funkcjonowania gabinetu w dobie pandemii? Trudny pacjent w gabinecie? Jak prowadzić dokumentację medyczną? A może trapi Cię inna kwestia?

Za pomocą formularza kontaktowego możesz zadać pytanie, na które odpowie jeden z naszych ekspertów – członek naszej rady programowej.

Na pytania czekamy do 15 marca. Odpowiedzi na nie będzie można znaleźć na serwisie dentalmaster.pl, w naszych czasopismach oraz w newsletterze. Zachęcamy do zapisu do newslettera już teraz – wtedy jako pierwszy zostaniesz poinformowany o publikacji odpowiedzi!

ZADAJ PYTANIE JUŻ TERAZ

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij