Targi Krakdent 2020 przeniesiono na kwiecie 2021, a co w zamian? Wirtualne targi! Zapraszamy do rejestracji i udziału w wirtualnych targach VDE by CEDE oraz do odwiedzenia stoiska dentalmaster.pl.

Pierwszy raz w Polsce

Do tej pory nie było wydarzenia, które można porównać z VDE by CEDE. Choć pandemia pokrzyżowała wiele planów otworzyła też nasze myślenie na inne możliwości interakcji. Zwiedzający CEDE online, przez miesiąc, mają nieograniczony dostęp do ofert wystawców oraz webinarów, przy czym tylko w dniach 24-26 września wydarzenie jest realizowane w formule „na żywo”. Oznacza, to, że na stoiskach będą oczekiwać przedstawiciele handlowi firm, z którymi będzie można nawiązać interakcje w formie czatu tekstowego lub połączenia audio lub audio-video. W tym również czasie, w większości webinarów będzie można zadawać pytania prowadzącym.

Na wyciągnięcie ręki

Teraz udział w targach jest na wyciągnięcie ręki! Bezpłatna wejściówka, brak kosztów dojazdu, noclegu, do tego nie trzeba rezygnować z zaplanowanych obowiązków, ponieważ dostęp do wydarzenia jest możliwy całą dobę. Koniecznie zarejestruj się już TERAZ.

W tak nowoczesnej formule nie mogło zabraknąć wydawnictwa Elamed Media Group, serwisu dentalmaster.pl oraz miesięcznika dla lekarzy dentystów – „TPS-Twój Przegląd Stomatologiczny„. Nasze stoisko jest już gotowe i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wydarzenia. Na naszym stoisku będzie można skorzystać z promocji, pobrać bezpłatne egzemplarze czasopism, a także zapoznać się z pozostałymi produktami – książkami specjalistycznymi z zakresu stomatologii nie tylko dla lekarzy, ale także publikacji dedykowanych dla techników dentystycznych i higienistek stomatologicznych.

Patroni sesji szkoleniowej

VDE by CEDE to nie tylko wsytawa, ale także część szkoleniowa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z webinarów, których patronem medialnym są wydawane przez Elamed Media Group periodyki.

Sesja protetyczna – patron medialny dwumiesięcznik Nowoczesny Technik Dentystyczny

Sesja z higieny jamy ustnej i protez – patron medialny kwartalnik Asysta Dentystyczna

Sesja poświęcona edukacji pacjenta z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi – patron medialny kwartalnik Asysta Dentystyczna„.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij