W dniach od 24 czerwca do 9 lipca Komisja Stomatologiczna NRL przeprowadziła wśród lekarzy dentystów badanie ankietowe, mające na celu zbadanie odczuć, obaw, również prognoz , jakimi dzielimy się między sobą na co dzień.

W dniach od 24 czerwca do 9 lipca Komisja Stomatologiczna NRL przeprowadziła wśród lekarzy dentystów badanie ankietowe, mające na celu zbadanie odczuć, obaw, również prognoz, jakimi dzielimy się między sobą na co dzień. Przy okazji poadło pytanie i o cyfryzację i o wsparcie z pomocy zaprojektowanej przez rząd.

Wyniki zebrane zostały w stosowne opracownie: "Covid-19 a prowadzenie praktyk i podmiotów w stomatologii"

źródło: www.nil.gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij