IDS 2021 postrzega kryzys jako okazję do przemyślenia swojej targowej filozofii i dostosowania się do wymagań, które z pewnością będą inne niż te sprzed pandemii.

Pandemia koronawirusa stwarza bezprecedensowe wyzwania dla branży stomatologicznej. Jej wpływ na rynki i różne modele biznesowe jest nadal trudny do oszacowania. Wszyscy intensywnie pracują nad kreatywnymi rozwiązaniami, aby zapewnić bezpieczną i efektywną współpracę z partnerami i dostawcami, zwłaszcza w czasach kryzysu. Jako wiodące na świecie targi branży dentystycznej, IDS odgrywa kluczową rolę w pomyślnym wznowieniu działalności w erze postkoronowej.

– W ciągu ostatnich kilku miesięcy opracowaliśmy kompleksową koncepcję ponownego uruchomienia targów w Kolonii w oparciu o rozbudowane procesy i bliską współpracę ze wszystkimi władzami. IDS wykorzysta tę koncepcję również do dostarczenia nowych inspiracji dla branży stomatologicznej. Stworzyliśmy bezpieczną platformę komunikacyjną, w ramach której eksperci, entuzjaści i decydenci z różnych dziedzin mogą spotkać się, aby odkryć nowe, zrównoważone ścieżki rozwoju dla branży dentystycznej – mówi Oliver Frese, dyrektor zarządzający Koelnmesse.

Dla Marka Stephena Pace’a, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Niemieckiego Przemysłu Stomatologicznego (VDDI), IDS 2021 będzie również decydującym początkiem nowego startu po kryzysie koronowym: – Międzynarodowy przemysł ma co do IDS 2021 wysokie oczekiwania, ponieważ może odegrać on znaczącą rolę w skutecznym zarządzaniu kryzysowym, zwłaszcza w odniesieniu do wymiany strategii na różnych rynkach. Tylko poprzez bezpośredni kontakt możesz zbadać aktualne potrzeby i stanowiska oraz przeanalizować reorientację, również pod kątem wartości.

B-SAFE4BUSINESS

Głównym celem targów jest kontakt twarzą w twarz. Aby uczynić to w bezpieczny i skuteczny sposób Koelnmesse opracowała szereg procedur zgodnie z postanowieniami rozporządzenia w sprawie ochrony przed zakażeniem kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia oraz w ścisłej współpracy z władzami w Kolonii. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i stworzenie wydarzenia, w którym branża i biznes mogą się na nowo rozwijać.

Firma Koelnmesse zebrała procedury i środki mające na celu ochronę wystawców i zwiedzających w czterech sekcjach zatytułowanych POKAŻ BEZPIECZNIE, POZNAJ BEZPIECZNIE, BĄDŹ BEZPIECZNY i ODWIEDŹ BEZPIECZNIE. Sekcje te regulują bezpieczną interakcję na targach i zapewniają wystawcom i odwiedzającym możliwość ponownego spotkania w swobodnej atmosferze. IDS oferuje wiele możliwości, a przede wszystkim dysponuje wystarczającą ilością miejsca na bezpieczne rozproszenie dużej liczby uczestników. System Digital Signage firmy Koelnmesse oferuje kolejną zaletę. Planowanie stoisk o większych powierzchniach zapewni zachowanie minimalnych odległości. Dzięki temu liczba odwiedzających stoisko nie będzie ograniczona, pod warunkiem zachowania minimalnej odległości 1,5 metra. Równocześnie rozmieszczenie uczestników targów i przepływ zwiedzających będzie monitorowany i w razie potrzeby regulowany. Koncepcja bezpieczeństwa nadchodzącego IDS obejmuje również ograniczenie systemu biletowego wyłącznie do biletów online oraz pełną rejestrację wszystkich uczestników w celu zapewnienia identyfikowalności. Koelnmesse będzie regularnie weryfikować zasady bezpieczeństwa i odpowiednio dostosowywać je do najnowszych wytycznych.

IDS 2021 postrzega kryzys jako okazję do przemyślenia swojej targowej filozofii i dostosowania się do wymagań, które z pewnością będą inne niż te sprzed pandemii. Spotkania twarzą w twarz nadal będą miały zasadnicze znaczenie dla utrzymania istniejących kontaktów i rozwijania nowych koncepcji biznesowych. W ten sposób można opracować wspólne rozwiązania w zakresie zarządzania kryzysowego, zabezpieczyć istniejące relacje biznesowe i nawiązać nowe kontakty.

AUMA, Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu Targowego, postrzega targi jako nieodzowny katalizator rozwoju gospodarczego. W związku z tym prezes AUMA Philip Harting powiedział: – Targi po raz kolejny dadzą impuls do zakupów i zaopatrzenia w wielu branżach dzięki prezentacji innowacji i osobistej komunikacji budującej zaufanie.

O IDS
IDS (International Dental Show) odbywa się w Kolonii co dwa lata i jest organizowany przez GFDI Gesellschaft zur Förderung der Dental-Industrie mbH, przedsiębiorstwo handlowe Stowarzyszenia Niemieckich Producentów Stomatologii (VDDI), odbywa się w Koelnmesse GmbH z Kolonii.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij