Unikalne plakaty poświęcone bio-bezpieczeństwu w gabinecie stomatologicznym przygotowane przez Slow Dentistry oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Zachęcamy do bezpłatnego pobrania i wydrukowania unikalnych plakatów poświęconych bio-bezpieczeństwu w gabinecie stomatologicznym przygotowanych przez Slow Dentistry oraz Polskie Towarzystwo Stomatologiczne.

Treść plakatów jest zgodna z aktualnymi wytycznymi PTS. Tematyka plakatów:

    7 składników uzyskania bio-bezpieczeństwa zabiegów z areozolem w gabinecie stomatologicznym;
    3 typy ppe (personal protective equipment);
    5 kroków sztafety bio-bezpieczeństwa w gabinecie stomatologicznym.

Slow Dentistry ® ma na celu poprawę standardów opieki w gabinetach stomatologicznych na całym świecie, aby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo, dobre samopoczucie, komfort i zrozumienie. Budujemy sieć przychodni członkowskich, które są zobowiązane do poświęcania czasu na spotkania z pacjentami. Nie ingerujemy w żadne medyczne aspekty leczenia, nie monitorujemy ani nie kontrolujemy jakości usług medycznych świadczonych przez kliniki i stomatologów. Czterema fundamentami są: dezynfekcja, znieczulenie, zgoda, koferdam.

Prezydentem Slow Dentistry jest Nina Blaettler-Rosa da Silva, a międzynarodowym liderem dr Miguel Stanley. Honorowym Ambasadorem organizacji w Polsce jest dr n. med. Bartosz Cerkaski.

Więcej informacji i plakaty do pobrania dostępne są na slowdentistry.pl i pts.net.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij