W dniach 12-14 marca br. odbędą się 28. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT w Krakowie.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
13.03.2020
Data zakończenia:
15.03.2020
Strona www:
https://krakden...

Data: 12-14 marca 2020 r.
Miejsce: Kraków
Prowadzący: wielu

KRAKDENT-edu to główna część programu Targów KRAKDENT®, składająca się z kursów medycznych, kongresu oraz praktycznych warsztatów. Uczestnicy Targów będą mogli wziąć również udział w Kongresie DENTAL SPAGETTI & STYLE ITALIANO. Organizatorzy przygotowali także cykl warsztatów i wykładów dla lekarzy dentystów, asystentek i higienistek stomatologicznych i techników dentystycznych. Pełen program dostępny jest na stronie organizatora.

Poza częścią edukacyjną na uczestników czekać będą wystawcy, którzy prezentować będą najnowsze rozwiązania dostępne na rynku stomatologicznym.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.krakdent.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij