18-19 października w Krakowie będzie miał miejsce 3. Międzynarodowy Kongres Laserowy.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
18.10.2019
Data zakończenia:
19.10.2019
Strona www:
http://kongresp...

W programie wydarzenia można znaleźć m.in. wykład prof. dr. hab. Tomasza Gedrange’a na temat nowoczesnej orto-doncji, który wygłoszony zostanie w ramach 1. Kongresu Innowacji. Uczestnicy będą również mogli wziąć udział w 3. Kongresie Laserowym oraz w Sesji Laserowej Medycyny Estetycznej (wszystkie trzy wydarzenia będą się odbywać równolegle).

Organizatorzy w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniają: materiały zjazdowe (program z katalogiem wystawy), identyfikator upoważniający do udziału w Kongresie, certyfikat uczestnictwa z punktami szkoleniowymi, kawę, herbatę, lunch w trakcie Kongresu oraz wejściówkę na wieczorną integrację.

Więcej informacji:

www.kongresptsl.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij