Warsaw Dental Medica Show to trzydniowe Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej organizowane przez PTAK Warsaw Expo.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
05.09.2019
Data zakończenia:
07.09.2019
Strona www:
https://dentalm...

Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z szeroko pojętej branży stomatologicznej i medycyny estetycznej. To także Kongres dedykowany obu branżom. Warsaw Dental Medica Show charakteryzuje koncept mieszany – platforma biznesowa, a także przestrzeń dla lekarzy stomatologów i asysty stomatologicznej chcącej poszerzać swoją wiedzę w oparciu o praktykę.

Wydarzenia mające miejsce w ramach Targów będą podzielone na następujące sfery tematyczne: Stomatologia i medycyna estetyczna, Innowacje i nowoczesne technologie, Ergonomiczna klinika stomatologiczna, Otwarte Forum Liderów, Panel Ekspertów, Kariera, Hosted Buyers, Design & Style, Architektura, Finanse, Porady prawne, Edukacja, International oraz Show.

Więcej informacji:

www.dentalmedicashow.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij