Od 1 lipca br. wchodzi w życie Rozporządzenie ministra zdrowia z dnia 26 kwietnia 2019 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie stażu podyplomowego lekarza i lekarza dentysty.

Zgodnie z Rozporządzeniem ministra zdrowia z dnia 26 kwietnia 2019 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie stażu podyplomowego lekarza i lekarza dentysty od 1 lipca zmieni się kwota wynagrodzenia dla lekarza i lekarza dentysty odbywającego staż.

Jak czytamy w rozporządzeniu, „Lekarz, lekarz dentysta odbywający staż otrzymuje zasadnicze wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2465 zł.”.

Źródło: dziennikustaw.gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij