CEDE 2019 (19-21 września) zbliża się wielkimi krokami. Jak dobrze wykorzystać czas spędzony na wystawie?

Naucz się. Podobno nie jest sztuką nauczyć się nowego, sztuką jest oduczyć się starego. Czy można leczyć zęby tak samo jak 10 czy 20 lat temu? Pewnie można, ale po co? Nowoczesne technologie wykorzystywane w stomatologii, w wielu przypadkach znajdują liczne świadectwa skuteczności w badaniach klinicznych, są bezpieczne dla pacjentów i zwiększają komfort pracy lekarza. Aby to wiedzieć należy regularnie aktualizować wiedzę, np. podczas Kongresu Unii Stomatologii Polskiej czy otwartych forów edukacyjnych.

Dotknij. Z wykładu na wystawę, z wystawy na wykład – brzmi jak całkiem prosty plan, wpisujący się w świadome uczestnictwo w projekcie jakim jest CEDE. Podobno 17 proc. Polaków kupuje produkty za pomocą smartfona przynajmniej raz w tygodniu, 13 proc. korzysta z urządzeń wspomaganych sztuczną inteligencją, a 43 proc. rozważyłoby odbiór paczki dostarczonej przez drona. Nic jednak nie zastąpi autorskiego testu na stoisku producenta lub dystrybutora.

Porównaj. Mówi się, że wystawa to pewna forma dialogu. To dzięki ekspertom na stoiskach oraz sugestiom uznanych praktyków dowiadujemy się na co zwracać uwagę podczas wyboru potrzebnych do codziennej pracy produktów. Warto słuchać, pytać, porównywać. Warto wracać na stoisko po raz kolejny, aby upewnić się co do wyboru. Możliwość porównania stanowi o przewadze wystawy nad zakupami przez internet. A dzięki kumulacji wielu produktów w jednym miejscu – jest taniej.

Kup. Trzy poprzednie punkty miały sprawić, abyś Drogi Czytelniku choć przez chwilę pochylił się nad procesem zakupowym, który Cię czeka. Z Poznania możesz wyjechać uboższy o niezłą sumkę ale z ogromnym uśmiechem na twarzy, zwiastującym nową energię do zawodowych wyzwań. Zakupy, z konieczności, traktowane jako inwestycje, i te z czystej próżności, któż ich nie lubi? Kupujcie świadomie!

fot. archiwum organizatorów

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij