2 marca br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbędzie się CAD/CAM Kongres 2019.

ORTODONTYCZNA SESJA PRZEDKONGRESOWA (01.03.2019) to kierowana głównie do lekarzy ortodontów sesja warsztatów, które są odpowiedzią na wyzwania współczesnej ortodoncji. Prelegenci opowiedzą m.in. o tym, jak wykorzystywać narzędzia cyfrowe do podnoszenia poziomu opieki klinicznej oraz zwiększania wydajności gabinetu i prowadzenia go w sposób optymalny.

KONGRES CAD/CAM (02.03.2019) to cały dzień intensywnych wykładów o nowych technologiach stomatologicznych zakończony wieczorną galą.

Wydarzenie skupiające grono doświadczonych lekarzy i techników, których łączy jedno - sukces w posługiwaniu się nowymi technologiami.

Stawiamy na wiedzę użyteczną, dlatego na II edycję Kongresu CAD/CAM zaprosiliśmy tych, którzy uwierzyli w nowe technologie stomatologiczne i dzięki nim zbudowali swój sukces. Wyjątkowi prelegenci z Polski i zagranicy opowiedzą o swoich doświadczeniach w budowaniu i rozwijaniu praktyk, klinik i pracowni w oparciu najnowsze technologie.

Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami: dr n. med. Bartosz Cerkaski, dr Małgorzata i Kiril Kirilow, dr Grzegorz Olszewski, dr Piotr Skrzyszewski, dr Grzegorz Wasiluk, dr Paweł Paszkiewicz, dr Szymon Chojnowski, technik Jacek Święcimski, mgr Zbigniew Sowiński, lek. stom. Jan Viscardi, dr Katarzyna Wiśniewska i dr Marcin Wiśniewski.

Czym jest technologia CAD/CAM dla stomatologii? Jak efektywnie wykorzystać CAD/CAM w gabinecie? Jakie są protokoły postepowania? Co to jest cyfrowa protetyka i jak ją najskuteczniej wdrożyć? Jak poprawić współpracę z pracownią protetyczną? Jak przygotować pacjenta w pracy z cyfrową protetyką? Odpowiedzi na te i inne poznają Państwo w czasie naszego spotkania.
 
WARSZTATY KONGRESOWE (01-03.03.2019) - warsztaty rozszerzające i uzupełniające tematy poruszane w czasie Kongresu CAD/CAM. Przez 3 dni (1-3.02.2018) w salach kongresowych odbywać się będą warsztaty z następujących tematów:

  • Projektowanie Exocad
  • Wycisk cyfrowy
  • CAD/CAM – procedury, projektowanie, frezowanie
  • Diagnostyka CBCT
  • Digital Dental Smile

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:
Anna Rzadkowska, tel. +48 607 040 177, +48 71 308 41 27 arzadkowska@optident.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij