Dwutomowe wydanie, w którym zostały opracowane tematy dotyczące diagnostyki ortodontycznej, etiopatogenezy wad, metod i technik leczenia oraz terapii interdyscyplinarnej to kompendium wiedzy z zakresu ortodoncji!

Ortodoncja w praktyce. Teksty wybrane

Dołącz do grona światowych specjalistów!

Autorzy na łamach książki dzielą się swoim obszernym doświadczeniem zdobywanym w kraju i zagranicą. Zaprezentowane studia przypadków z powodzeniem możesz wykorzystać w codziennej praktyce. Zapoznaj się z nowymi metodami i technikami leczenia omówionymi przez rodzimych ekspertów - przenieś wysokie standardy pracy do swojego gabinetu!

Dwujęzyczne wydanie

Każdy artykuł został opracowany w wersji polskiej i angielskiej. Jest to doskonała okazja, żeby rozszerzyć swój zasób specjalistycznego słownictwa. Ułatwi to korzystanie z prac zagranicznych autorów i dalszą edukację.

Unikalne treści

Na prawie 700 stronach zostało zaprezentowane szerokie spektrum problemów, z jakimi spotykają się ortodonci w codziennej pracy. Artykuły stanowią materiał źródłowy, który będzie wsparciem w diagnozowaniu i planowaniu leczenia, co pozwoli na zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki na najwyższym poziomie.

Artykuły zawarte w książce są wsparciem w diagnozowaniu i planowaniu leczenia oraz stanowią materiał źródłowy do poznania koncepcji nowych metod i technik terapii ortodontycznej. Każdy opis przypadku jest uzupełniony najnowszymi przeglądami badań polskich i zagranicznych ujętych w formie przeglądów piśmiennictwa.

Redaktorem naukowym wydania jest dr hab. n. med. Agnieszka Machorowska-Pieniążek.
Swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na łamach publikacji podzielili się uznani w branży eksperci, m.in. Krzysztof Dowiegrd, Maciej Cićkiewicz, Joanna Antoszewska-Smith, Krzysztof Woźniak czy Wojciech Bednarz.

Tytuł: Ortodoncja w praktyce. Teksty wybrane
Autor: Agnieszka Machorowska-Pieniążek (red.)
Ilość stron: tom I - 328, tom II - 349
Rok wydania: 2019
Język wydania: polski
Rodzaj okładki: oprawa twarda

Nazwa firmy:
Wydawnictwo Elamed

tel. 32 788 51 28

e-mail: dok@elamed.pl

www: https://dlaspecjalistow.pl/pl/p/Ortodoncja-w-praktyce.-Teksty-wybrane/617

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij