Bogato ilustrowany podręcznik dla higienistek i asystentek stomatologicznych z zakresu ortodoncji.

Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych

Zamów już dziś!

„Bogato ilustrowany podręcznik „Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych” spełnia oczekiwania, zarówno przyszłych jak i już pracujących higienistek, może być również wykorzystany przez lekarzy dentystów i studentów stomatologii w celu odpowiedniego przygotowania do pracy zespołowej w ortodoncji”

„Autorki w kilku rozdziałach w sposób czytelny i zwięzły przedstawiły podstawowe zagadnienia z zakresu ortodoncji. Bardzo interesującym jest ilustrowany rozdział poświęcony instrumentarium ortodontycznemu i leczeniu aparatami zdejmowanymi i stałymi oraz asystowaniu w ortodoncji z podkreśleniem roli czynnej asysty w poszczególnych zabiegach. Bardzo polecam rozdział poświęcony profesjonalnej profilaktyce i higienie, w którym zawarte są bardzo szczegółowe praktyczne wskazówki i schematy postepowania w zależności od rodzaju stosowanych aparatów ortodontycznych oraz profesjonalnie opracowane wytyczne dla pacjenta ortodontycznego w zakresie higieny jamy ustnej”.

dr hab. n. med. Dariusz Skaba

Tytuł: Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych
Autor: Anna Koberska, Joanna Janiszewska-Olszowska, Katarzyna Ostrowska
Ilość stron: 115
Format: 162x240 mm
Rok wydania: 2016
Język wydania: polski
Rodzaj okładki: oprawa miękka

www.dlaspecjalistow.pl - Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych

Nazwa firmy:
Wydawnictwo Elamed

tel. 32 788 51 28

e-mail: dok@elamed.pl

www: https://www.dlaspecjalistow.pl/pl/p/Ortodoncja-dla-higienistek-stomatologicznych/45

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij